CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Bytomia i okolicy

Girya Fitness - sklep fitness OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 9, 2018 08:23 - Sport - Łódź

1.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Jesteś pasjonatem sportu i chciałbyś trenować w domu na sprzęcie, którym dysponują kluby fitness? Marzysz o stworzeniu we własnym domu małej siłowni? Nie może w niej zabraknąć produktów, które oferuje Girya Fitness.
W naszym sklepie fitness znajdziesz profesjonalne odważniki do ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych, między innymi kettlebell 6 kg oraz kettlebell turniejowe, które zostały wyposażone w rączkę pokrytą powłoką antykorozyjną. Możesz u nas nabyć również indyjskie clubbells, czyli przyrządy wykorzystywane w treningu funkcjonalnym, ukierunkowanym na poprawę wytrzymałości i dynamiki. Są one dostępne w zakresie wagowym od 2 do 20 kg. Wśród naszych produktów znajdują się także akcesoria fitness, między innymi rollery do masażu oraz profesjonalne taśmy treningowe.
Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą, a następnie do zamawiania wybranych produktów. Gwarantujemy, że zakupiony u nas towar dotrze do Ciebie w krótkim czasie, co pozwoli na szybkie rozpoczęcie treningów we własnym domu.
74778
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
3103
Użytkowników
721
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.