kompleksowa obsługa bhp

November 29, 2022 02:15 - Pozostałe - Bytom
do negocjacji
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Zapraszamy chętne firmy do skorzystania z oferowanych usług, które między innymi obejmują:

• wytworzenie oraz prowadzenie dokumentacji BHP; oceny ryzyka zawodowego, niezbędne instrukcje BHP, wytworzenie niezbędnych rejestrów/wykazów, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego itp.
• szkolenia wstępne i okresowe dla pracowników oraz szkolenia p-poż,
• wewnętrzny audyt w firmie (całościowy lub związany z określoną tematyką); w zakresie BHP oraz w zakresie ochrony przeciwpożarowej,
• przeprowadzenie postępowania powypadkowego oraz zdarzeń traktowanych na równi z wypadkami przy pracy,
• doradztwo w zakresie przepisów prawa pracy oraz przepisów ochrony przeciwpożarowej,

Posiadamy bogate doświadczenie w służbach BHP; z firmami z sektora prywatnego oraz sektora państwowego. Więcej informacji można odnaleźć na naszej firmowej stronie www.

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego:
Zajmujemy się opracowaniem/aktualizacją Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego. Usługa opracowania lub zaktualizowania IBP jest zawsze realizowana na podstawie indywidualnej wyceny. Nasze instrukcje spełniają wymagania określone w rozporządzeniu z dnia 7 czerwca 2010 roku § 6 ust. 1 włącznie z czytelnymi planami graficznymi oraz są opracowane przez osoby posiadające uprawnienia zgodnie z wymogami prawnymi.
Jeśli ma Pani/Pan pytania- prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail- chętnie pomożemy i doradzimy.

Kontrola z inspekcji pracy lub inspekcji sanitarnej?
Z chęcią przygotujemy Państwa firmę do kontroli organizowanej przez instytucje zewnętrzne. W trakcie kontroli przedstawimy Państwa firmę w jak najlepszym świetle. W przypadku wydania decyzji przez przedstawiciela instytucji kontrolującej— pomożemy w ich realizacji oraz przygotujemy stosowną dokumentację.

Szkolenia BHP:
Zapraszamy Państwa na szkolenia BHP. Szkolenia realizowane są u nas w biurze lub u Klienta oraz na naszej platformie szkoleniowej dostępnej w zasobach internetu. Szkolenia prowadzone są przez osoby, które posiadają odpowiednie potwierdzone kwalifikacje (specjaliści BHP) oraz odpowiednie doświadczenie zawodowe, które gwarantuje, że szkolenia będą prowadzone w należyty sposób.
Wydatek energetyczny:
Szukasz firmy, która oszacuje wydatek energetyczny na poszczególnych stanowiskach prac? Nasza firma prócz innych usług pomoże w jego opracowaniu oraz dostarczy gotowy raport.
Szkolenia przeciwpożarowe:
Prócz szkoleń bhp, realizujemy także szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego. Szkolenia te realizowane są w dwóch blokach- teoretycznym oraz praktycznym. Część teoretyczna jest również dostępna na naszej platformie szkoleniowej. Szkolenia realizowane są przez osoby, które posiadają potwierdzone kwalifikacje, zgodnie z Ustawą o ochronie przeciwpożarowej i odpowiednim doświadczeniu.
Utylizacja gaśnic:
Przyjmiemy wyposażenie ppoż. (gaśnice wszelkiego typu), które kierowane są do utylizacji. Nie pobieramy żadnych opłat wyższych niż 1 zł netto. Zapewniamy odbiór wyposażenia u klienta (na terenie aglomeracji śląskiej) oraz wystawiamy dokumentację potwierdzającą przekazanie tego wyposażenia. Szczegóły na naszej firmowej stronie www.

Ponadto;
Zapraszamy do skorzystania z innych usług (wszelkie informacje można odnaleźć na firmowej stronie www). Dodatkowo publikujemy darmowe materiały o tematyce bhp oraz ochrony przeciwpożarowej, która dostępna jest na naszej firmowej stronie www (więcej informacji w dziale: publikacje, zapraszamy https://sosnowiec-bhp.pl).
Szukasz rzetelnej firmy? Zapoznaj się z naszymi referencjami.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.