Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Cieśla szalunkowy – 14e na rękę/h - Holandia OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 24, 2022 10:02 - Dam pracę - Gliwice
Szczegóły ogłoszenia
Znana polska firma budowlana z kilkunastu letnią tradycją, prężnie działająca na terenie Niemiec, Austrii i Holandii, specjalizująca się w budownictwie konstrukcyjnym, zatrudni Pracownika na stanowisku:
Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Holandia

Inwestycje: budynki wielorodzinne, obiekty przemysłowe, lokale użyteczności publicznej
Wynagrodzenie: na początek 14euro/h na rękę
Zadania: Montaż/demontaż szalunków systemowych PERI/DOKA oraz tradycyjnych.

Gwarantujemy:
Stałe zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
Transport z Polski do miejsca pracy w Holandii,
Możliwość pobrania zaliczki,
Bezpłatne zakwaterowanie (1-2 os.)
Gwarancję godzin,
Zjazdy do Polski do uzgodnienia
Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności urzędowych,
Nie wymagamy znajomości języka angielskiego.

Nasze wymagania:

Doświadczenie na stanowisku cieśli,
Znajomość systemów szalunkowych PERI i DOKA,

Więcej informacji udzielę pod nr. Tel.502 267 530 (Dorota)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub

wyślij SMS o treści „HOLANDIA”- Oddzwonię

KRAZ: 13 471
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu