Test osobowości - PERSO.IN

October 2, 2022 12:15 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Narzędzie diagnostyczne PERSO.IN® pozwala odkryć różnice między ludźmi. Uzupełnienie testu skutkuje wygenerowaniem opisu osobowości badanego. Po badaniu dostaje się spersonalizowany raport opisujący cechy osobowości, potencjał i wskazówki jak najefektywniej wykorzystać je w życiu prywatnym i profesjonalnym. Kariera zawodowa daje dużą satysfakcję, gdy jest dopasowana pod nasze indywidualne ukierunkowanie. Znajomość osobowości, mocnych i słabych stron pomaga dokonać najlepszych wyborów.

Nasz test jest to narzędzie, które składa się ze 150 pozycji testowych. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w obszarach nastawienia w stosunku do innych, otwartości na doświadczenie, stosunku do obowiązków, podejmowania aktywności i kontaktów z ludźmi oraz sposobów reagowania na stresowe sytuacje.

Kompletny opis zawarty jest w Raporcie Osobistym. Składa się on z ponad 40 stron, z informacją o tym jaki jesteś, obszarami, w których możesz być dobrym oraz możliwymi ryzykami. Ponadto można zapoznać 10 stylów zachowań i reakcji opisujących ludzi. Można też umówienia konsultacji z trenerem PERSO.IN® w celu omówienia raport i w pełni wykorzystać swoje mocne strony. Raport osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Zawiera on informację jak z tobą rozmawiać, w jaki sposób cię podbudowywać, co cię ciekawi i co wpływa na satysfakcję z pracy. Są też Raporty Komunikacyjne dla grup, wykorzystywane przez wykwalifikowanych trenerów na szkoleniach.

Istnieją też raporty w formie 1 strony A4 o nazwie OnePager. Służą one dla zespołów i osób indywidualnych. Dzięki nim można zobaczyć co wpływa na motywację osoby badanej, jakie działania preferuje, co uznaje za ważne, a czego unikać w komunikacji.

Narzędzie stworzone jest na bazie szeroko stosowanej przez psychologów teorii Wielkiej Piątki. Utrzymuje wymagające standardy psychometryczne dla testów psychologicznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.