Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Rozrywka i rekreacja > Sport

  Girya Fitness - sklep fitness OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 26, 2022 11:29 - Sport - Łódź
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Jesteś pasjonatem sportu i chciałbyś trenować w domu na sprzęcie, którym dysponują kluby fitness? Marzysz o stworzeniu we własnym domu małej siłowni? Nie może w niej zabraknąć produktów, które oferuje Girya Fitness.
W naszym sklepie fitness znajdziesz profesjonalne odważniki do ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych, między innymi kettlebell 6 kg oraz kettlebell turniejowe, które zostały wyposażone w rączkę pokrytą powłoką antykorozyjną. Możesz u nas nabyć również indyjskie clubbells, czyli przyrządy wykorzystywane w treningu funkcjonalnym, ukierunkowanym na poprawę wytrzymałości i dynamiki. Są one dostępne w zakresie wagowym od 2 do 20 kg. Wśród naszych produktów znajdują się także akcesoria fitness, między innymi rollery do masażu oraz profesjonalne taśmy treningowe.
Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą, a następnie do zamawiania wybranych produktów. Gwarantujemy, że zakupiony u nas towar dotrze do Ciebie w krótkim czasie, co pozwoli na szybkie rozpoczęcie treningów we własnym domu.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.